ORDINACE ESTETICKÉ MEDICÍNY

MUDr. Pavlína ŠŤASTNÁ

Biorevitalizace kyselinou hyaluronovou

Hydratace Vaší pleti je jedním ze základních faktorů, které ovlivňují Vaši krásu a spokojenost. Cílené a přirozené omlazení pleti přírodní neretikulovanou kyselinou hyaluronovou. Účinné v oblasti obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Trojí efekt pro omlazení pleti : 

  • obnova funkčnosti kůže a její hydratace
  • návrat pružnosti a napětí
  • vyplnění vrásek


Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou a dochází k její dehydrataci. Takto dehyrdovaná kůže ztrácí pružnost, stává bledou, zvrásněnou a zvláště v oblasti dekoltu, krku a na hřbetech rukou se tento problém obtížně řeší .Hydratační krémy působí pouze v povrchových vrstvách pokožky a nepronikají do hloubky.

Hlubokou hydrataci umožňuje aplikace přípravků na bázi kyseliny hyaluronové.

Tato kyselina tvoří přirozenou součást lidské pokožky a hraje základní roli při zachování napětí kůže. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu. Hydratuje pleť do hloubky, ale také aktivuje růst kolagenových vláken, čímž zvyšuje pružnost a poddajnost pleti. Kyselina hyaluronová  je navíc i účinným antioxidantem.

Klinické studie prokázaly, že kyselina hyaluronová aplikovaná mikrovpichy do dermis, udržuje přirozenou schopnost kůže zachovat optimální biologické podmínky a aktivní metabolismus.

Výsledným efektem je hydratovaná , omlazená a vypnutá pleť.

K dosažení optimálního výsledku je třeba podstoupit 2-3 ošetření v rozsahu 2-4 týdnů.

Tato metoda je dobře použitelná na větší partie pleti jako jsou tváře, kůže krku, hřbety rukou a také dekoltu. S pomocí injekční formy kys. hyaluronové se do podkoží vpraví určité množství této látky, která je tělu vlastní.

 

Výjimečné vypnutí a hydratace pleti

Drobné vpichy se aplikují asi 1,5 – 2 cm od sebe. Kůže se nádherně hydratuje a vypne. Ideální je po letním slunění, kdy je kůže poškozená UV paprsky a chybí ji hydratace. Toto ošetření doporučujeme po váhovém úbytku, kdy kůže povolí a jsou zřetelnější vrásky na tvářích.

 

Krásný dekolt do plesových šatů

Sebevědomí dodá před plesovou sezónou, kdy se klientky chtějí pyšnit svým krásným dekoltem v plesových šatech. Metoda je nenáročná na čas, není potřeba žádná rekonvalescence, aplikace je bezbolestná. Zákrok provádí lékař po konzultaci, která je zdarma.

Po ošetření účinek terapie vydrží až 6 měsíců, pak se dá aplikace obnovit.

K dosažení optimálního výsledku je třeba podstoupit 2-3 ošetření v rozsahu 2-4 týdnů.

 

Provádíme aplikaci přípravků na bázi kyseliny hyaluronové (Mesolis Plus, Princess Rich)

 

Cena ošetření cca 3000 Kč za oblast